OTÁZKY & ODPOVEDE

všetko čo potrebujete vedieť

FAQ

Radi by sme aby ste nám fotili svadbu, čo ďalej?

V prvom rade je potrebné aby ste ma kontaktovali s Vašim dátumom svadby, aby sme si overili dostupnosť termínu. Následne môžeme komunikovať cez email, alebo telefonicky. Dohodnúť si stretnutie, kde spoznáte Vášho budúceho fotografa a môžete sa pýtať na čokoľvek čo Vás ešte zaujíma.

Koľko času potrebujeme na fotenie počas svadobného dňa?

Všetko samozejme záleží na tom ako máte naplánovanú svadbu, každá je individuálna. Ak chcete prediskutovať svoje nápady, osobné stretnutie pred svadbou je nevyhnutné.

Orientačné časy:
- príprava nevesty 1h

- príprava ženícha 20min

- rodinné a skupinové fotenie 20min

- fotenie portrétov Vás novomanželov cca 1h+

Tieto časové rámce sú odhady podľa mojích skúseností, treba však počítať s rezervou

Necítime sa komfortne pred kamerou, máte nejaké rady?

Z fotenia nemajte vôbec obavy, môj štýl je taký že uprednostňujem naozajstné emócie, ktoré zachytávam tak, že Vás nechám aby ste boli sami sebou

Robíte aj video?

Nie, bohužiaľ video nerobím, sústredím sa len na fotografiu, tá mi ide najlepšie. Ak by ste mali ale záujem, poznám veľa výborných kameramanov.

Kde sídlite, boli by ste ochotný vycestovať aj ďalej?

Bývam v Bratislave, no nemám problém vycestovať kdekoľvek či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Ako dlho trvá kým dostaneme naše fotografie po svadbe?

Vaše fotografie budú pripravené za 4 až 6 týždnov od svadby. Za tento čas prejdem fotku za fotkou, vyberiem tie najlepšie snímky a každú individuálne upravím.

Fotíte aj predsvadobné fotografie?

Áno fotím aj predsvadobné fotografie, takzvané rande, týmto fotením sa lepšie spoznáme zažijeme kopec zábavy a fotenie v svadobný deň bude pre nás už maličkosť.

Viete nám spraviť aj foto knihu?

Áno, viem Vám nadizajnovať knihu zo svadobých fotiek ktoré dostanete. Spolupracujem s najlepším tlačiarom kníh, majú v ponuke rôzne materiály, tak aby vedeli vyhovieť každému.

TYPE AND HIT ENTER